Mobil Chat Odaları ve Sohbet Kuralları

Keyifli Chat Sohbet sitelerimiz içerisine kötü içerikli Rumuzlar ile giriş yapmak yasaktır. Kötü içerikli Nickname tercihi yapan kullanıcılar yöneticilerimiz tarafından sitelerimizden uzaklaştırılırlar.

Genel sohbet salonlarımız içerisinde argo, siyaset konuşmak yasaktır. Sitelerimize giriş yapabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.

Odalarımızın genel sohbete açık olması demek herkesin dilediğini paylaşması anlamına gelmememektedir. Listenin başında bulunan (~, &, @ ve %) yönetici arkadaşlarımızın talimatları kuraldır.

Yasadışı yollarla sitemiz üzerinde bir yapılanmaya gitmek yasal bir suçtur. Bu suçu işleyen kişilerin tespiti halinde IP adresleri kayıt altına alınıp gerekli görüldüğünde resmi kurumlara iletilmektedir.

Online konumdaki adminlerimize ulaşmak ve sorun,eleştiri,ihbar bildirimi yapmak için #Yönetim odasına giriş yapmanız gerekmektedir.

Daha detaylı kuralları okuyup ona göre hareket etmenizde yarar vardır. Kurallarımızın detaylı listesini ve açıklamalarını görmek için bağlantı kurduktan sonra /rules komutunu uygulayınız.